Stark Chain Ne Kadar?

Stark coin ne kadar

Stark Chain Fiyatları anlık olarak “coingecko” üzerinden alınmaktadır. Veriler dakikalık olarak gelmektedir.

Stark Chain Fiyatı


Stark Chain Ne Kadar? Sorusuna cevap ararken karşımıza toplamda 3 adet site çıktı. Bunlar sırasıyla coingecko.com,  coincost.net ve son olarak whitebit.com. Türk coin borsalarından piyasa.net üzerinden kısa bir dönem satış yapmış ancak şuan için piyasa.net üzerinden Stark satışı yapılmıyor, borsadan neden çıktığı ile ilgili bilgiye henüz erişemedik ancak yeni bilgiler edindikçe içeriği düzenleyeceğimizi hatırlatmak isteriz.

 

Stark Chain Hangi Borsada İşlem Görüyor? 

Şuan Stark Chain alım ve satım yapabileceğiniz tek bir borsa bulunuyor. “Whitebit” borsa Estonya merkezli ve kurucularının Rus olduğunu biliyoruz.

 

coingecko.com/tr/coins/stark-chain

coincost.net/tr/currency/stark-chain

whitebit.com/trade/STARK_USDT

 

Stark Chain yatırımı yapmadan önce Stark Chain Şikayet yazımıza göz atmanızı öneririz. Ayrıca yakında Whitebit borsası hakkında detaylı bir inceleme yazısı hazırlayacağız.

Stark Chain Ne Kadar? Başlıklı yazımıza yorum yapmanızı rica ediyoruz. Siz aldığınızda Stark Chain fiyatı ne kadardı, toplam karınız ne kadar oldu? Varsa zararınızı aldığınız tarihi, aldığınız stark coin sayısını ve ödediğiniz rakamı yazabilirsiniz. Bu şekilde bir referans noktası olur ve Stark Coin almak isteyen tüketicilerin karar vermesine katkı sağlamış oluruz.

Stark Chain Bahsedildiği kadar karlı bir yatırım mı? Sizleri yorum yapmaya davet ediyoruz. Bilgi paylaştıkça çoğalır.