Stark Chain Şikayet

stark coin sikayetleri

Stark Chain Şikayet sayfamıza üye olmanıza gerek kalmadan şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Firma/Girişim yetkilileri ile bir bağımız yok, fakat yapılan şikayetleri buradan okuyacaklarını düşünüyoruz, ve buradan şikayetlerinize üye olmadan cevap verebileceklerini hatırlatmak isteriz.

Son günlerde sıkça karşımıza çıkmaya başlayan “Stark Chain” hakkında internet ortamında yeterli bilginin yer almadığını düşündüğümüz için, bu siteyi açmaya karar verdik. Altını çizerek tekrar belirtmek isteriz ki sitemizin Stark Chain oluşumu ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır. Aklımıza takılan sorulara cevap bulamadığımız için, bu sorulara hep birlikte cevap aramanın daha hızlı sonuç vereceği kanaatindeyiz. Lütfen sizde deneyimlerinizi bizimle ve bu coini merak eden tüketiciler ile paylaşın. 

 

Şikayet Yazarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Şikayetinizi yazarken, hakaret ve tehdit içermeyen bir dil kullanmanız gerekmektedir.
 • İmla kurallarına uymaya özen gösteriniz.
 • Mail adresinizi doğru vermelisiniz. (Şikayetinize bir cevap geldiğinde otomatik bildirim gönderilmektedir.)
 • Şikayetinizi anlaşılır bir dille ve varsa belge ekleyerek yazmanız, daha hızlı sonuç almanıza katkı sağlayacaktır.
 • Yazdığınız şikayetten yasal olarak sizin sorumlu olduğunuzu unutmamanızı hatırlatırız.

Şikayet Yazma Kuralları

 • Şikayet yorumu yapılırken isim ya da nick girilmesi zorunludur. (Soy adınızı girmenize gerek yok)
 • Yorumlarınız/Şikayetleriniz kontrolden geçtikten sonra onaylanacak ve herkes tarafından görünür olacaktır. (Gün içerisinde tüm yorumlar onaylanır)
 • Şikayet ve yorum yapan kişilerin ip adresleri kayıt edilmektedir.
 • Kayıtlı ip adresleri sadece hukuki durumlarda ve sadece resmi kurumlarla paylaşılabilir.
 • KVKK gereği, ancak yasal mercilerin talep etmesi durumunda ip adresiniz ve mail adresiniz resmi kurumlar ile paylaşılır.
 • Resmi kurumlar haricinde kişisel bilgileriniz hiçbir koşulda 3. şahıslar ile paylaşılmaz.
 • Stark Chain yetkililerine iletişim bilgileriniz kesinlikle verilmez.

KVKK Nedir? Kişisel Verileri Koruma Kurumu

Kişisel Verileri Koruma Kurumu, Türkiye’de kişisel verilerin korunmasını sağlamak ve gözetmek için kurulmuş olan düzenleyici ve denetleyici bir kurumdur.

 

Stark Chain Şikayetleri

Stark Coin Şikayetleri sayfa altında yer almaktadır. Lütfen sizde deneyimlerinizi bizimle ve Stark Coin’i merak eden tüketiciler ile paylaşın.

Lütfen Stark Chain ile ilgili yapmış olduğunuz şikayetten, tamamen sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın. Bu sayfadan sadece Stark Chain ile ilgili şikayetinizi yazın.  Sorular, tavsiyeler ve diğer detaylar için şuradaki Stark Chain Yorumları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

stark coin sikayetleri
Stark chain şikayet

 

 

Stark Chain Nereye Şikayet Edilir?

Şikayet nedeninize göre, Tüketici Hakem Heyeti, Cimer ya da T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Şikayette bulunabilirsiniz.

Stark Chain Paramı Ödemezse Ne Yapabilirim?

Öncelikle tüm ödeme dekontlarını bir klasörde tutmanızda fayda var. Ödemeleri kimseye elden yapmayın, şayet ödemelerinizi yapmamaya başladıklarında, yasal işlem sürecini hemen başlatın.

Stark Chain Ponzi Mi?

Buna net bir cevap vermek için henüz erken. Stark Chain’in, Ethereum altyapısını kullanan, madencilik yapılan gerçek bir coin olduğunu biliyoruz. Pazarlama taktiklerinde kullandıkları piramit sistemi ise akılda soru işaretleri bırakmakta.