Stark Chain Yetkilileri Bize Dava Açacakmış

stark chain dava

 

stark chain dava
stark chain dava

Stark Chain ile alakalı araştırmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Aslında diğer işlerimizden ötürü “Stark Chain” inceleme sitemize pek zaman ayıramıyorduk. Ta ki az önce strak chain yetkilileri tarafından fake bir whatsapp numarasından taciz edilene kadar:) Evet bizi dava edeceklermiş, hatta dava etme nedeni olarak “Marka tesili” yaptıklarını belirttiler:) Yani marka tescili yapmaları bizi dava etmelerine yetiyormuş gibi bir algıya kapılmışlar. İşin aslı dava açmak için buna gerek yok. Bir çok nedenden ötürü dava açabilirler.

Biz yardımcı olalım kendilerine, bize dava açarken yardımcı olacak konu başlıklarını listeleyelim.

  • Yorum yapanların yaptıkları yorumları, ve iddiaları yanlış diyebilir ve bundan ötürü dava açabilirler. Bu durumda bizde mahkemeye ip adreslerini iletiriz. 

– Bu durumda kullanıcıların genel şikayeti olan, neden starklarımızı 1 yıl satamıyoruz sorusuna da mahkemede cevap verirler. Hem biz hem de stark chain’lerini satmak isteyip de satamayan ziyaretçilerimiz nedenini öğrenmiş olurlar. 

– Bir diğer zihin bulandırıcı soru işareti olan Network sistemi ile coin pazarlaması nasıl yasal oluyor? Bunu da hep birlikte öğrenmiş oluruz. Bilindiği üzere belli bir gelir vaadinde bulunmak yasal değil.

– Yine cevap aradığımız bir diğer soru olan, Stark Chain ortaklık yapısını ve arkasındaki ekibi görmüş oluruz. Bilindiği üzere Detay Maxi Net benzerliğini şikayetlerde görmüştük.

  • Bir diğer dava açma nedeni olarak, markanın logosunu ya da tescilli herhangi bir ürününü izinsiz sattığımızdan ya da kullandığımızdan bize dava açabilirler.

– Sitemizde Stark Chain ile ilgili tescilli hiçbir logo, banner ya da benzeri bir görsel kullanmadık. Stark Chain üzerinden gelir elde etmek ise sanırım en son bizim yapacağımız iş olur. İnanmadığımız bir projeden para kazanmayı düşünmek:)

  • Bizimle iletişim kuran Stark Chain ekibinden arkadaşın bir diğer iddiası ise, kişisel bilgilerinin paylaşılmasından ötürü de dava açacakları yönündeydi.

– Sitemizde paylaştığımız tüm bilgiler, kamuya açık ve resmi kurumlardan edindiğimiz resmi bilgilerdir. Bu bilgilere herkes ulaşabilir ve aynı şekilde bu bilgileri Stark Chain yetkilileri sitelerinde paylaşmak zorundadır. Yani biz onların paylaşması gereken bilgileri paylaştığımız için değil. Onlar herkese açık bir şekilde paylaşmaları gereken bilgileri paylaşmadıkları için ceza alırlar.

 

Yakında yazacağımız diğer başlıklar ise şu şekilde olacak;

  • Detay Maxi Net ile Stark Chain arasında bir bağ var mı?
  • Stark Chain bozdurmak için 1 yıl beklemenize gerek yok! Bozamadığınız starkları hemen bozmanın yasal yolu nedir?
  • Piyasa.net Stark Chaini Neden Delist Etti?
  • Stark Chain sahibi görünen “Ömer Yıldırım” kimdir? Stark Ortakları ve kurucuları kimler?
  • Stark neden sadece 62 cüzdanda bulunuyor?
  • Network sistemi coin piyasasında legal mi?

 

Şuradaki Stark Chain Yorumları ve Stark Chain Şikayet sayfalarımıza göz atmanızı öneririz.